Hip en duurzaam ondergoed! (maat 122 en groter)
Deze gave onderbroekjes zijn afgewerkt met heel zacht elastiek. Vanaf maat 122-128 kosten ze per stuk €7.95. Per twee stuks kosten ze €14.95, maar je krijgt er 3 voor €21.95!
Ze zijn vanaf mini verkrijgbaar, namelijk maat 74-80!
Ik heb gemerkt dat bij een jong zindelijk of fijntjes gebouwd kindje is de gangbare onderbroekjes niet passen. Deze beginnen vaak bij maat 86-92, maar dit is voor best veel kleintjes nog veel te groot. Het zakt gewoon van hun schattige billetjes af.
Omdat deze gemaakt worden van restjes en de vooraad restjes zo'n beetje dagelijks veranderd is wat je zult ontvangen een verrassing. Vind je dit niet prettig? Op verzoek kan ik je een foto sturen van de beschikbaren stofjes. Je kunt natuurlijk bij 'opmerkingen' wel aangeven waar je kindje van houdt en wat zijn lievelingskleuren zijn en je vervolgens laten verrassen!
Ook heb ik mini-boxershortjes gemaakt. Deze kun je ook op deze pagina vinden!